Collection: Wood Mosaics
-
Cass 2 - 8" x 20"
- Regular price
- $60.00
- Sale price
- $60.00
- Regular price
-
$85.00 - Unit price
- per
Sold out -
Chestnut - 24" x 49"
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Chestnut: Black - 24" x 48"
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Macadamia - 24" x 49"
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pecan - 24" x 49"
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peanut - 24" x 24"
- Regular price
- $210.00
- Sale price
- $210.00
- Regular price
-
$270.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cashew -14.5" x 16.5"
- Regular price
- $60.00
- Sale price
- $60.00
- Regular price
-
$105.00 - Unit price
- per
Sold out -
Carolina: White + Brown -15" x 15"
- Regular price
- $75.00
- Sale price
- $75.00
- Regular price
-
$110.00 - Unit price
- per
Sold out -
Lyric: Black + Brown -12.5" x 14.5"
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
$85.00 - Unit price
- per
Sold out -
Prescott: Brown -14.5" x 16.5"
- Regular price
- $85.00
- Sale price
- $85.00
- Regular price
-
$105.00 - Unit price
- per
Sold out -
Lawrence 12" x 21.75"
- Regular price
- $70.00
- Sale price
- $70.00
- Regular price
-
$140.00 - Unit price
- per
Sold out -
Wilhelmina -12.5" x 24"
- Regular price
- $120.00
- Sale price
- $120.00
- Regular price
-
$160.00 - Unit price
- per
Sold out -
Bentlee: Black - 24" x 48.5"
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Prescott: Brown + Black -14.5" x 16.5"
- Regular price
- $85.00
- Sale price
- $85.00
- Regular price
-
$105.00 - Unit price
- per
Sold out -
Wilhelmina - 24" x 48.5"
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Bluejay 24" x 48"
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Edge - 14" x 14"
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
$90.00 - Unit price
- per
Sold out -
Timber - 12" x 18"
- Regular price
- $60.00
- Sale price
- $60.00
- Regular price
-
$100.00 - Unit price
- per
Sold out -
Rugged - 18" x 24"
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
$200.00 - Unit price
- per
Sold out -
Wild - 2' x 3'
- Regular price
- $350.00
- Sale price
- $350.00
- Regular price
-
$430.00 - Unit price
- per
Sold out -
Wild 2 - 24" x 49"
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Safari - 2' x 4'
- Regular price
- $460.00
- Sale price
- $460.00
- Regular price
-
$560.00 - Unit price
- per
Sold out -
Rutt: Rectangle - 12" x 20"
- Regular price
- $95.00
- Sale price
- $95.00
- Regular price
-
$125.00 - Unit price
- per
Sold out -
Amber 16" x 24.5"
- Regular price
- $130.00
- Sale price
- $130.00
- Regular price
-
$200.00 - Unit price
- per
Sold out -
Trinity - 23" x 36"
- Regular price
- $350.00
- Sale price
- $350.00
- Regular price
-
$430.00 - Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page